חזון

אגודת עורכי הפטנטים (IPAA) הינה הארגון המקצועי המוביל בישראל המייצג ומקדם את האינטרסים של עורכי פטנטים ישראלים, מקדם ומעלה את הרמה של מקצוע עריכת הפטנטים ופועל להנגשת התחום גם לציבור הרחב.

משימה

אגודת עורכי הפטנטים מחויבת לשמור ולהמשיך לקדם את הסטנדרטים הגבוהים של מקצוע עריכת הפטנטים בישראל. החברים שלנו נהנים ממגוון רחב של שירותים מקצועיים, משאבים והזדמנויות נטוורקינג. בנוסף, אנו ממלאים תפקיד חיוני בעיצוב החוקים והתקנות הישראליים בתחום הקניין הרוחני באמצעות שיתוף הפעולה עם עם רשות הפטנטים והשתתפות בהליכי החקיקה בעבודה עם מחלקת ייעוץ וחקיקה במשרד המשפטים וועדות הכנסת. מטרתנו היא למשוך ולטפח את הדור הבא של עורכי הפטנטים תוך קידום המקצוע והנגשת התחום לציבור הרחב של חברות ויזמים.

היסטוריה

אגודת עורכי הפטנטים נוסדה בשנת 1994 במטרה לאחד עורכי פטנטים בעלי רישיון ישראלי שהצטרפו מיוזמתם לאגודה. מטרתם העיקרית הייתה לטפח צמיחה מקצועית שיתופית ולספק לחברים עדכונים בנוגע להתפתחויות ושינויים האחרונים בתחום, זאת תוך שמירה וטיפוח מעמדו של מקצוע עריכת הפטנטים. מאז תורמת לצמיחה של מקצוע עריכת הפטנטים תוך קידום מקצועיות וסטנדרטים אתיים, בעודה מסתגלת ומתאימה את עצמה להתקדמות ושינויים טכנולוגיים וגלובאליים.

עוד

צוות IPAA

מנהלת קניין רוחני
יו"ר האגודה
IP Consultant
חברת ועדת ביקורת
שותפה מייסדת
חברת ועדת ביקורת
Patent Attorney, Adv.
חבר ועד
שותף קבוצת STEM ישראל
Treasurer of the Association
שותף
חבר ועד
שותפה מייסדת, עורכת פטנטים
Board Member
X
X
X
X
X
X
X

צור קשר

אגודת עורכי הפטנטים בישראל
דרך בגין 121, תל אביב - יפו, 6701203