אירועים

ChatGPT כעזר לעורך הפטנטים

1 May, 2023

הצטרפו לוובינר שלנו כדי לחקור את ההשפעה של ChatGPT על עבודתם של עורכי פטנטים ואת התפקיד של בינה מלאכותית גנרטיבית בעיצוב דיני פטנטים!

הוובינר יכסה מגוון נושאים הקשורים לשימוש במעבדי שפה טבעית בדיני פטנטים.

נחקור את ההשפעה הפוטנציאלית של כלים כמו GPT-3 ו-ChatGPT על תביעות ופירוט של בקשות לפטנט, כמו גם את המגבלות והמלכודות של שימוש בבינה מלאכותית בעריכת פטנטים. הדיון יעסוק גם בצורך של דוקטרינות פטנטים מסורתיות לפעול כשומרי סף להגבלת תביעות שנוצרו על ידי בינה מלאכותית ואת החשיבות של חובות מקצועיות לפקח על תוכן מוטה שנוצר על ידי כלים אלה.

בנוסף, הוובינר יתעמק ב-ChatGPT ככלי לעוסקים בקניין רוחני, יחקור את נקודות החוזק והחולשה שלו ויספק מקרי בוחן כדי להדגים את תרומתו הפוטנציאלית לחלקים שונים של בקשת פטנט.

לבסוף, הוובינר יעסוק בהשפעה של בינה מלאכותית גנרטיבית על דיני פטנטים, כולל שאלות סביב החידוש והצעד ההמצאתי, של המצאות שנוצרו על ידי בינה מלאכותית והבעלות עליהן, ויספק תובנות לגבי הנוף המשפטי הנוכחי וההשלכות על עסקים ויחידים המעורבים בפיתוח ומסחור של מוצרים ותהליכים שנוצרו על ידי AI.

הדוברים:

שון טו, פרופסור למשפטים בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת מערב וירג'יניה ופרופסור אורח בבית הספר לרפואה של הרווארד.

איימי בת' סייפרט, מרצה למשפטים בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת מערב וירג'יניה.

סמואל פרל, חבר בכיר בצוות הטכני בצוות הפיתוח של CSIRT בתוכנית CERT® במכון להנדסת תוכנה (SEI), יחידה של אוניברסיטת Carnegie Mellon בפיטסבורג, פנסילבניה ופרופסור במכללת CMU Heinz.

יוסף רוז'נקו, עורך פטנטים, מנהל קניין רוחני בחברת Momentis Surgical.

רועי מלצר, עו"ד, עורך פטנטים, ראש מחלקת טכנולוגיות מחשוב, EHRLICH & FENSTER מקבוצת ארליך

הירשם כאן

הקלטת וובינר

אנחנו